close

Menu

Transport pojazdów kołowych

Jednym z segmentów działalności gospodarczej PW MANTIS, jest świadczenie usług transportu pojazdów kołowych. Usługi te obejmują odbiór i transport pojazdów kołowych zarówno nowych, jak i używanych, nieuszkodzonych, jak i powypadkowych, do wybranego przez Klienta miejsca. Usługi transportu pojazdów kołowych świadczymy na terytorium Unii Europejskiej.

Czynności te wykonujemy za pomocą wyspecjalizowanej kadry oraz nowoczesnego taboru, dzięki czemu chętnie podejmujemy się i realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia w zakresie transportu pojazdów kołowych.

Transport pojazdów kołowych obejmuje w szczególności:

- odbiór i przewóz pojazdów osobowych, dostawczych i ciągników siodłowych;

- odbiór i przewóz pojazdów specjalistycznych;

- odbiór i przewóz maszyn rolniczych.

Przez cały czas transportu, przewożone pojazdy są przez nas profesjonalnie zabezpieczone, w sposób uniemożliwiający powstanie w nich jakichkolwiek usterek, czy też uszkodzeń.

Kierując się doświadczeniem własnym, jak również oczekiwaniami i wytycznymi Klientów, realizujemy przedmiotową usługę odpowiednio dobranymi środkami transportu, w postaci nowoczesnych i specjalistycznych lawet, naczep niskopodwoziowych itp.

Dodatkowo, na życzenie Klienta obok samej usługi transportu pojazdów kołowych, dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w zakresie technologii pojazdów kołowych, w tym samochodów ciężarowych, świadczymy usługi weryfikacji stanu technicznego danego pojazdu, przed jego odbiorem.

 

close