close

Menu

Nasze usługi


Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży związanej z samochodami ciężarowymi, posiadająca kadrę wykwalifikowanych i zaangażowanych w swoją pracę pracowników, otwartych na nowe wyzwania, w naszej działalności stawiamy przede wszystkim na profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość oferowanych towarów.

Jednocześnie, zdając sobie sprawę z tego, iż każdy przedsiębiorca poszukuje partnerów biznesowych oferujących kompleksowe rozwiązania, w trakcie rozwoju przedsiębiorstwa PW MANTIS dopasowaliśmy naszą ofertę tak, aby obejmowała wszystkie usługi niezbędne dla eksploatacji, serwisowania i naprawy samochodów ciężarowych.

Choć historycznie działalność PW MANTIS rozpoczęła się od sprzedaży części i akcesoriów do samochodów ciężarowych oraz świadczenia usług serwisowych i naprawczych dla tych pojazdów, obecnie obok sprawdzonych i wyselekcjonowanych części, jak również najwyższej jakości usług serwisowych i naprawczych, w naszej ofercie znajdą Państwo m. in.:

- usługi stacji demontażu pojazdów;

- usługi transportu pojazdów kołowych;

- usługi wynajmu naczep niskopodwoziowych;

- kompleksowe doradztwo w zakresie doboru części i akcesoriów, weryfikacji stanu technicznego samochodów ciężarowych, optymalnych technologii serwisowych i naprawczych, czy też prawidłowej eksploatacji samochodów ciężarowych.

close