close

Menu

Sprzedaż pojazdów ciężarowych

W ramach przedsiębiorstwa PW MANTIS oferujemy do sprzedaży używane, w pełni sprawne i zweryfikowane samochody ciężarowe różnych marek, a w szczególności: MAN, DAF oraz MERCEDES.

Każdy samochód, zanim zostanie zaoferowany przez PW MANTIS do sprzedaży, podlega uprzedniej, szczegółowej i kompleksowej ocenie technicznej przez naszych doświadczonych ekspertów, za pomocą wyspecjalizowanych narzędzi diagnostycznych i w przypadku zidentyfikowania usterek lub wad, przed sprzedażą przeprowadzane są wszelkie czynności naprawcze.

Dlatego też, możemy zapewnić, iż oferowane przez nas do sprzedaży samochody ciężarowe są pojazdami w pełni sprawnymi i niezawodnymi, co jest szczególnie istotne z punktu widzenia ich nabywców, funkcjonujących w większości w branży TSL, gdzie terminowość, dla której zapewnienia fundamentalne znaczenie ma sprawność taboru, jest kluczowa.

Nasi doświadczeni przedstawiciele, zapewniają potencjalnym nabywcom pełne wparcie w procesie wyboru konkretnego samochodu ciężarowego z oferty PW MANTIS tak, aby odpowiadał on zamierzonemu przez Klienta przeznaczeniu, a przede wszystkim udzielają rzetelnej i pełnej informacji o stanie technicznym i historii danego pojazdu.

Uważamy, że udzielenie nabywcy pełnych wyjaśnień o stanie technicznym pojazdu, jest powinnością każdego sprzedawcy.

Przed transakcją sprzedaży, umożliwiamy potencjalnym nabywcom oferowanych przez nas samochodów ciężarowych, szczegółową weryfikację ich stanu technicznego, w wybrany przez Klienta sposób.

close