close

Menu

Współpraca

Jako przedsiębiorca funkcjonujący od wielu lat na rynku, uważamy, że o ile konkurencja pobudza do rozwoju, o tyle najwięcej korzyści przynosi współpraca pomiędzy przedsiębiorcami, oparta na wymianie usług, wiedzy, spostrzeżeń, czy też idei biznesowych. Z tego też względu stale współpracujemy z przedsiębiorcami z wielu branż.

 

Jednym z tych przedsiębiorców jest FEBO LOGISTIC funkcjonująca w branży TSL, zapewniająca PW MANTIS kompleksowe wsparcie w zakresie transportu oraz spedycji. PW MANTIS zapewnia natomiast FEBO LOGISTIC wszechstronną pomoc w zakresie serwisu i napraw samochodów ciężarowych. Ta “dwustronna” współpraca, generuje wymierne korzyści zarówno dla FEBO LOGISTIC, jak i PW MANTIS.

 

Dzięki niej, zespół PW MANTIS na podstawie stałych relacji z przedstawicielami FEBO LOGISTIC poznał i rozumie potrzeby przedsiębiorców funkcjonujących w branży TSL, a w rezultacie mamy możliwość nieustannego rozwoju i pełnego dostosowania świadczonych przez nas usług do potrzeb przedsiębiorców z tej branży. My natomiast, wyposażyliśmy FEBO LOGISTIC w niezbędną wiedzę techniczną pozwalającą na optymalną eksploatację jej taboru.

 

Jednocześnie, dzięki tej współpracy, możemy z pełną odpowiedzialnością rekomendować FEBO LOGISTIC i jej zespół jako profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy, że świadczone przez FEBO LOGISTIC usługi transportowe i spedycyjne na terenie całej Europy (ze szczególnym uwzględnieniem Irlandii i Wielkiej Brytanii) przyniosą realne korzyści każdemu, kto z nich skorzysta.

 

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej FEBO LOGISTIC dostępnej pod adresem https://febologistic.com i śledzenia jej w mediach społecznościowych.

close